כניסה למערכת ניהול

כניסת משתמשים לאתר

לכניסה להמלצות לחץ כאן

ממליצה בחום (9/2/2012)

שם ההורה: משפחת חוברה

ההתלבטות באיזה גיל לשלוח את התינוק למסגרת וכמה זמן להאריך את חופשת הלידה, מטרידה כל אם. את נגה המתוקה שלי שלחתי לתינוקייה בגיל שבעה חודשים. אני חייבת לציין שבזכות הגן והצוות הנפלא ,הלכתי לעבודה בלב שקט.הדאגה והאהבה שהרעיפו עליה גרמו לי להאמין שהילדה בידיים טובות. בינתיים נגה גדלה ועברה קבוצה (למטפלת מדהימה גם כן) לגן הנפלא תשאר תמיד פינה חמה .
בתודה והערכה משפחת חוברה

 
 

הגן הטוב ביותר:-) (7/18/2012)

שם ההורה: קרן ותמיר אברהם

הגן מקבל את עמית בחום ובאהבה כל בוקר! צווות הגן מקצועי וביתי אנחנו מודיםלהם מכל הלב על כל יחס מיוחד וחיבוק אוהב אז פשוט תודה רבה:-)

 
 

השקעה גדולה וצוות נפלא!!! (2/14/2012)

שם ההורה: רותם ואהוד עקיבא

רצינו להודות לאיילת ולישראל סיאני על ערב נפלא שאירגנו לכבוד יום המשפחה!! כהרגלם בקודש הכל מתוכנן ומוקפד טיפ-טופ, אווירה מצויינת, השקעה גדולה... תודה רבה על ארוחת ערב טעימה, על ההופעה ועל היחס החם!! תודה רבה רבה לשמחה ולדליה המטפלות המהממות שאין כמותן, על החום, האהבה, החיוך, הפתיחות!!1 כשסתיוי קמה בבוקר ושומעת שהולכים לגן ישר היא רצה אל הדלת וקוראת בקולף גן גן, שמחה, דליה!! כשבאים לגן ישר היא רצה בחיבוק גדול לשמחה ולדליה, כל כך כיף לראות את זה ולדעת שלילד שלך כיף בגן!! איילת המנהלת, אוזן קשבת, תמיד מטפלת בכל מה שצריך ובכל מה שמבקשים, תמיד דואגת ותמיד משקיעה. בע"ה גם שני הקטנה שלנו תיכנס לגן, אל שמחה ואנו מאושרים ורגועים. תודה על הכל!! אוהבים אתכם!!!

 
 

הגן החם - מומלץ (7/20/2011)

שם ההורה: רותם עקיבא

הגן השקוף - גן נפלא! חם, מפנק, מקום שנעים להיות בו. הילד הולך בכיף על הבוקר, כשהוא אומר לי: אמא, מתי כבר הולכים לגן? בואי כבר! בגן השקוף ישנה הקשבה מלאה ופתיחות רבה, צוות מקסים, חמים ואוהב, תכנים נפלאים, אוכל טרי - מקום שמומלץ להיות בו. השנה נפתחה קבוצת גילאי 4-5, קבוצה אשר תמשיך לקבל תכנים נפלאים, עם פיקוח, קבוצה שתוכן לקראת כיתה א'. קבוצה שתקבל את כל מה שצריך, יחד עם היד החמה והעוטפת ועם כל היתרונות שיש לגן פרטי. אני ממליצה בחום!!!!

 
 

אין כמו הגן השקוף (10/1/2010)

שם ההורה: מלי סויסה

ראיתי והתנסתי בהרבה גנים ואני מרגישה שמצאתי בדיוק את מה שאני מחפשת לילדה שלי. כל המטפלות שבגן מקסימות,חמות ואוהבות ששירל'ה קופצת עליהן בכל בוקר. מעבר לכך, שירה חוזרת כמעט בכל יום עם משהו חדש שלמדה. כיף גדול ואני ממליצה בחום!!!!

 
 

גן נפלא (3/3/2010)

שם ההורה: אורלי ורועי ניסן

איילת היקרה. עם יד על הלב, לא נראה לי שפגשתי אדם חיובי ממך בימי. הפלאת ליצור אוירה מצויינת של שיתוף פעולה עם ההורים, עם הצוות המצויין בגן, עם השכנים מסביב והכי חשוב עם הילדים שלנו. אנו שמחים שהבן שלנו זוכה להנות, להתפתח ולצמוח בגן השקוף. בחוכמה רבה את יוצרת שילוב של תכנים איכותיים עם יחס חם ועוטף ומאפשרת לנו, ההורים לראות באיזו חדווה מגיעים הילדים לגן בכל בוקר.מעודי לא חשבתי שאנשק את הצוות בגן של הילד שלי בטבעיות ובנינוחות שאני עושה זאת, אפילו מבלי משים. תודה לאריאלה המצויינת ומוריה הנפלאה אני אוהבת אתכן בנות אתן פשוט מהממוווותתתת!! :-)

 
 

תודה מכל הלב: ) (2/24/2010)

שם ההורה: שירז ומיכאל לוי

לכל צוות הגן השקוף! רצינו להודות לכן על ערב מושקע שהקדשתן לנו ההורים ביום המשפחה האחרון. בכלל תודה על האהבה, המסירות והנתינה שכולכן מקדישות לילדינו היקרים. תודה על היחס האישי. באהבה רבה שירז ומיכאל לןי.